Neslihan Atagül’ün üzerine titrediği iş!

Sezon başında Sefirin Kızı dizisiyle iyi bir başlangıç yapan ama sonrasında yakalandığı geçirgen bağırsak sendromu hastalığı yüzünden diziye veda etmek zorunda kalan Neslihan Atagül, Instagram hesabından yeni bir gönderi paylaştı.

Neslihan Atagül, birkaç ay önce Sefirin Kızı dizisinden yakalandığı geçirgen bağırsak sendromu hastalığı yüzünden ayrılmak zorunda kalmıştı.

YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

Doktorların rapor verdiği ve dinlenmesi, iyi beslenmesi gereken oyuncunun tahlillerinin İngiltere’deki bir sağlık kuruluşuna da gittiği öğrenilmişti. Sadece ev yemekleri yiyen ve çok dikkatli beslenen Neslihan Atagül’ün tedavisi devam ederken hayranları da merakta. 

NESLİHAN ATAGÜL İŞİNİN BAŞINDA

Oyuncu zaman zaman Instagram'dan yaptığı paylaşımlarda fotoğraf veya videolar ile kendisini gösteriyor ve iyi olduğunu da anlatmış oluyor böylece. Neslihan Atagül yaptığı son paylaşımda keyfi yerinde olduğu görülüyor. 

sağsa

Neslihan Atagül, henüz setlere dönmemiş olsa da üzerine titrediği başka bir işi var. Oyuncu geçtiğimiz haziran ayından beri Hadsiz isimli dijital dergi çıkarıyor. Neslihan Atagül yeni sayı için çalışmaya başlamış bile…

YORUM YAP
YORUMLAR