NESLİHAN ALKOÇLAR'IN ENGİN ALTAN DÜZYATAN KRİZİ!

NESLİŞAH ALKOÇLAR, ENGİN ALTAN DÜZYATAN'I ESKİ AŞKI ÖZGE ÖZPİRİNÇÇİ'DEN KISKANDI. BUNUN ÜZERİNE DÜZYATAN, ÖZPİRİNÇÇİ İLE TÜM İLİŞKİSİNİ KESTİ.

Neslişah Alkoçlar'dan Engin Altan'a ültimatom!..


Neslişah Alkoçlar, Engin Altan Düzyatan'ı eski aşkı Özge Özpirinççi'den kıskandı. Bunun üzerine Düzyatan, Özpirinççi ile tüm ilişkisini kesti.

 

Uzun yıllar süren ilişkileriyle magazin dünyasının en gözde çiftlerinden olan Özge Özpirinççi ile Engin Altan Düzyatan, dost kalmayı başaramadı! Eski sevgililerin arkadaşlığı ise Düzyatan'ın şimdilerde aşk yaşadığı sosyetik Neslişah Alkoçlar yüzünden tamamen bitti.

 

KISKANÇLIK KRİZİ!

 

Dedikodulara göre; Alkoçlar, geçtiğimiz haftalarda oyuncu sevgilisinin Sinem Kobal ve Cansu Dere ile eğlence turuna çıkmasıyla öfkelendi. Engin Altan Düzyatan'ın; telefonunda Özpirinçci'den kalan fotoğraflar ve mesajları görmesi de bardağı taşıran son damla oldu.

 

ÜLTİMATOM VERDİ

 

Düzyatan'a "Özge ile ilişkini tamamen keseceksin" diye ültimatom veren Neslişah Alkoçlar, istediğine ulaştı. Geçtiğimiz haftalarda ailesiyle tanıştırdığı sosyetik sevgilisinin dediğini yapan Engin Altan Düzyatan da; eski sevgilisini twitter'dan bile takip etmeyi bıraktı. Bunu fark eden Özge Özpirinçci de Düzyatan'ı twitter'dan takip etmeye son verdi...

YORUM YAP
YORUMLAR