Müge Anlı canlı yayında ilk kez açıkladı! Bakın herkesten sır gibi sakladığı hastalığı neymiş

Uzun yıllardır Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla izleyici karşısına çıkan Müge Anlı, canlı yayında sır gibi sakladığı hastalığını açıkladı.

Müge Anlı, programında 3 aydır haber alınamayan 17 yaşındaki Gülcan'ı bulması ile gündeme geldi. Gülcan'ın, 25 yaşındaki evli ve 1 çocuk sahibi adama kaçtığı ortaya çıktı. Ailesiyle 3 ay sonra buluşan Gülcan, babasına kızgınlığında bahsedip sevgiyi başka yerlerde aradığını sözlerine ekledi.

Songül Hanım'ın kardeşinin okuma yazma bilmediğini söylemesi üzerine Müge Anlı sinirlerine hakim olamadı. Programa "Okuma yazma bilmiyorum" diyerek gelenlere çok kızdığını belirten Anlı şunları söyledi:

"Bak okuma yazma seferberliği sırasında ciğerimde leke oldu, leke! Söylemiyorum ama söyleyeyim. Gidip o halk eğitim merkezlerini dolaşırken ne hastalık kaptığımıza bir bak. Nefes alamıyorum. Sesimi normal duyanınız var mı kaç yıldır? Siz de biraz çaba harcayacaksınız. Hiç kolay olmuyor o işler. 'Okuma yazma seferberliği' yapalım dediğimde millet de seferber olmuyor. Kendimi paraladım. İnsanlar unutuyorlar. O SMA'lı çocuklara bedava aşı alabilmek için günlerce uyumadım ben. Sağlık Bakanlığı ile konuşa konuşa kendim de mahvoldum onları da mahvettim.

Tutundum mu da bir şeye tutunuyorum böyle. Ama iyi ki de yaptım ben. Kolay olmadı. Siz de biraz çabalayacaksınız. Kaç kişiyi gördünüz böyle. 3. kutu antibiyotiğimi içiyorum"

YORUM YAP
YORUMLAR