MİNİK SERÇE YASAK AŞK YAŞIYOR

SEZEN AKSU'NUN GECE KULÜBÜNDE ROMANTİK BİR ŞEKİLDE DANS ETTİĞİ KİŞİNİN MÜGE SIRMABIYIK İLE BOŞANMA AŞAMASINDA OLAN TEKSTİLCİ İŞADAMI VARUJAN SIRMABIYIK OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI. İKİLİNİN AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLDİ.

Sezen Aksu'nun gece kulübünde dans ettiği kişinin Varujan Sırmabıyık olduğu ortaya çıktı.Sezen Aksu geçen cumartesi günü ortağı olduğu Nişantaşı Sofa Otel’de yer alan Frankie isimli gece kulübünde ünlü işadamıyla romantik bir şekilde dans ederken görüntülenmişti.

Aksu ile dans eden kişinin, Müge Sırmabıyık ile boşanma aşamasında olan tekstilci işadamı Varujan Sırmabıyık olduğu ortaya çıktı. Minik Serçe ile Sırmabıyık'ın aşk yaşadığı iddia edildi.

İŞADAMI BOŞANMA AŞAMASINDA

Sezen Aksu’nun gönlünü kaptırdığı işadamı Varujan Sırmabıyık’ın Müge Sırmabıyık ile olan 23 yıllık evliliği, Varujan Bey’in eşini Didem Çapa ile aldatması sonucu ihanete kurban gitmişti.

SEZEN AKSU DÖRT KEZ EVLENDİ  

Ünlü şarkıcı Sezen Aksu çok genç yaşta Hasan Yüksektepe ile evlendi. Fakat evlilikleri çok kısa sürdü. Henüz albüm sahibi olmadığı bu dönemde, ikinci evliliğini ise Ali Engin Aksu ile yaptı. Minik Serçe’nin şu anki sahne soyadı olan Aksu’yu aldığı bu evlilik de sessiz sedasız sona erdi.

10 Temmuz 1980’de Sinan Özer’le evlendi ve evlendiğinde üç aylık hamileydi. Ancak bu evlilik de uzun sürmedi, 1983 yılında sona erdi. Aksu 1993’te gazeteci Ahmet Utlu ile evlendi. Fakat kısa süre sonra sanatçının dördüncü evliliği de bitti. Ahmet Utlu ile evlenmeden önce Uzay Heparı ile yaşadığı beraberlik, aralarındaki yaş farkından ötürü çok konuşuldu.  

Sezen Aksu'nun en büyük aşkı ise müzik yolculuğunda sanatçıya çok büyük destek olan rahmetli Onno Tunç'tu.

 

 

YORUM YAP
YORUMLAR