Mahsun Kırmızıgül'ün gençliğini kim canlandıracak?

Mahsun Kırmızıgül, kendinin yazıp yöneteceği 'Prestij Meselesi' filmiyle geri dönüyor. Özcan Deniz, Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül'ün 20'li yaşlarının anlatılacağı filme ilişkin detaylar da gün yüzüne çıkmaya başladı.

Uzun bir aradan sonra sahnelere geri dönen Mahsun Kırmızıgül, sinema ile müziği bir arada yürütme kararı almış ve "Prestij Meselesi" filmine hazırlandığını açıklamıştı. Mahsun Kırmızıgül, Özcan Deniz ve Haluk Levent'in gençlik yıllarının anlatılacağı Prestij Meselesi filmine dair yeni detaylar ortaya çıktı.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre, 16 yıl önce Bodrum'da bıraktığı sahnelere geri dönen Mahsun Kırmızıgül artık sinema ile müziği bir arada yürütecek. 53 yaşındaki sanatçı geçen günlerde usta yapımcı Fatih Aksoy'la iş yemeğinde buluşmuş ve çıkışta 1990 yıllara damgasını vuran Prestij Müzik yıllarını anlatan "Prestij Meselesi" filmine hazırlandığını açıklamıştı.

Kırmızıgül'ün yazıp yöneteceği filmde, Özcan Deniz, Haluk Levent ve Mahsun Kırmızıgül'ün 20'li yaşları konu edilecek.

Kırmızıgül'ün efsane müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu'na ithaf edeceği filmde kendisinin gençliğine 29 yaşındaki oğlu Mahmut Kırmızıgül hayat verecek.

Genç Kırmızıgül iki aydır hızlandırılmış oyunculuk eğitimi alıyor. Eylül ayında çekilecek olan filme kadar da eğitim almaya devam edecek.

Filmde Haluk Levent ve Özcan Deniz'in gençliğine hayat verecek oyuncuların seçimi sürüyor.

YORUM YAP
YORUMLAR