MAGAZİN DUAYENİ YORUMLUYOR: HAYIR HADİSE, BEDENİN KAMUNUN MALIDIR!

HADİSE 13 KİLO BİRDEN ZAYIFLAYIP DA İKİ BEDEN İNCELİNCE BELKİ PSİKOLOJİK OLARAK RAHATLADI AMA GÖRSEL OLARAK ÇİRKİNLEŞTİ. HAYRANLARI DA HAKLI OLARAK TEPKİ GÖSTERDİ.

Hadise iki beden inceldikten sonra hayranlarının gösterdiği tepkiye tepkiyle cevap vermiş, "Bedenim bana aittir, kimse karışamaz" demişti. MAGAZİN DUAYENİ ünlü şarkıcının bu sözlerini yorumladı:

MAGAZİN DUAYENİ'NİN YORUMU:
Hadise'ye haksız olduğunu kısaca anlatmak için basit bir soru sormak istiyorum:

Şişmanlayınca, hayranlarının ve medyanın tepkisini doğru kabul ediyorsun ve rejime girişiyorsun da, aşırı zayıflaman karşısında gösterilen tepkileri niye dikkate almıyor ve umursamaz görünüyorsun?

Halbuki zayıflarken ipin ucunu kaçırdığını kabul edip, gönül alıcı bir kaç söz söyleyerek bu konuyu herkesin gündeminden çıkartabilirdin.

Demişsin ki "Bedenim bana aittir, kimse karışamaz"

Yok öyle 3 kuruşa köfte Hadise; sen yanlış biliyorsun.

Sesiyle, dansıyla, fiziğiyle, sahnedeki duruşuyla, halka kendisini beğendirerek, albümlerini ve konser biletlerini halka satın aldırarak bir şerlere gelenlerin sesleri de, bedenleri de önce halka aittir, sonra kendilerine...

Yani, Hadise senin sesin de bedenin de önce kamunun malıdır sonra senin. Çünkü seni bir yerlere getiren onlardır.

Dinleyicinin, hayranlarının işinle ilgili olarak sesini, fiziğini diledikleri gibi eleştirme, beğenip beğenmediğini söyleme hakkı her zaman vardır.

Tabii medeni çerçeveler içerisinde kalmak şartıyla; kırmadan ve dökmeden.
Öptüm yanaklarından. 

MAGAZİN DUAYENİ
YORUM YAP
YORUMLAR