Kuruluş Osman'ın yıldızı Yıldız Çağrı Atiksoy yaşadığı büyük acıyı paylaştı!

Kuruluş Osman dizisinde rol alan oyuncu Yıldız Çağrı Atiksoy'un babaannesi vefat etti.

Yıldız Çağrı Atiksoy'un babaannesi vefat etti. Kuruluş Osman dizisinde rol alan ünlü yıldız, yaşadığı acıyı sosyal medya hesabından paylaştı. Yıldız Çağrı Atiksoy paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

"Hayatımda en sevdiklerimin başında gelen Canım babaannem... Pamuğum. Tanıdığım en melek, en pamuk kalpli İnsan. Etrafını sadece güzelleştirmek için var'olan, iyiliğe odaklı ender ruhlardan... Biliyorum ki sonsuzluğun en güzel mertebesinde özgürsün şimdi. O eller 8 evlat bir o kadar da torun büyüttü. Bir kere bile of dediğini görmedim.

Hayatı boyunca sevgiyle, sabırla, şefkatle kocaman bir aile inşa etti. Hayattaki en kıymetli şeyi aile olmayı öğretti bize. En büyük miras ondan bize kalan. Senden öğrendiğimiz her şey için... İyi ki babaannem sen olmuşsun. Biz çok şanslı torunlardık. Şimdi seninle koca bir devir kapandı. Kalbimizin en güzel köşesinde çocuklarımıza anlatacağımız en güzel İnsan olarak kalacaksın hep... Seni çok seviyorum , huzur içinde uyu Çınarımız. Sen gerçekten bu yeryüzünde yaşayan bir melektin" dedi.

YORUM YAP
YORUMLAR