Koronavirüse yakalanan Eda Ece’den haber var!

Fox TV'de ekrana getirilen Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Yıldız karakteri ile büyük beğeni toplayan güzel oyuncu Eda Ece, koronavirüse yakalanmasının ardından sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.

Şevval Sam, Nesrin Cavadzade ve Berk Oktay'ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma dizisinde Yıldız karakteri ile izleyici karşısına çıkan başarılı oyuncu Eda Ece, koronavirüse yakalanmış ve sevenlerini korkutmuştu. Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece sosyal medya hesabından yeni bir paylaşımda bulundu.

YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN 

Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi veren ünlü oyuncu Eda Ece şu ifadeleri kullandı:

'1-7 GÜN İYİ DEĞİLDİM'

'Herkese merhaba! Haberlerden duyduğunuz üzere maalesef ben de koronavirüs geçiriyorum. Yarın karantinamın son günü. Şu anda iyiyim. Hastalığın 1-7 günü hiç de iyi değildim. Şu an çevremde hala bir sürü hasta insan var, ülkemizde canıyla uğraşan bir sürü insan var, restoranların açılmış olması gibi şeylere inanamıyorum. Bazı sektörlerin çok etkilendiğini de biliyorum ama nasıl olacak endişeliyim.

'KALABALIKTA ÇALIŞAN HERKES, LÜTFEN DİKKAT EDİN'

Bizim gibi kalabalıkta çalışan herkes, lütfen kendinize dikkat edin. Neyse, hastalığım boyunca tek güldüğüm an bu filmi izlediğim andı. O kadar çok seviyorum ve gülüyorum ki yıllar sonra yine beni mutlu etti. Gülmek bu hayattaki en güzel şey. Hasta olan herkesin biran önce iyileşmesini, yüzlerinin gülmesini diliyorum. Aramalar ve mesajlar için de teşekkür ederim. Ben de sizi çok seviyorum.'

YORUM YAP
YORUMLAR