'KISMETSE OLUR'DA DAYAK!

GEÇTİĞİMİZ SEZONUN EN ÇOK İZLENEN PROGRAMI "KISMETSE OLUR" HAKKINDA ŞOK İDDİA! GELİN ADAYI MELİS, DARP EDİLDİĞİNİ İDDİA EDEREK, SSAVCILIĞA UÇ DUYURUSUNDA BULUNDU.

Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen programı "Kısmetse Olur" evi hakkında şok iddia! Gelin adayı Melis darp edildiğini iddia ederek, suç duyurusunda bulundu.

 

Vatan'dan Elif Altın'ın haberine göre ‘Kısmetse Olur' isimli evlilik programında diğer yarışmacılardan dayak yediğini iddia eden yarışmacı Melis Buse Betkayan'ın şikayeti üzerine, savcılık Buse Cansel Çördük, Muhammet Batuhan Cimilli ve Eser Çakmakçı hakkında 8 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

 

'Kısmetse Olur' isimli evlilik programında gelin ve damat adayları birbirine girdi. Yarışmanın gelin adaylarından Melis Buse Betkayan, diğer yarışmacılardan dayak yediğini iddia ederek Küçükçekmece Savcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

 

GELİN ADAYI MELİS ŞİKÂYETÇİ OLDU

 

Olayla ilgili soruşturmayı tamamlayan savcılık, iddianamede, şikayetçi Betkayan'ın çekimlere götürdüğü kuzeni Beste Dinçer’in ifadesinde; diğer yarışmacı şüpheliler Buse Cansel Çördük, Muhammet Batuhan Cimilli ve Eser Çakmakçı ile aralarında tartışma yaşandığını ve daha sonra tartışmanın büyüyerek kavgaya dönüştüğünü aktardı.

 

İddianamede kavga sırasında şüphelilerin şikayetçileri darp ettikleri yazıldı. Alınan doktor raporuna göre, şikayetçilerin hayati tehlike geçirmeyecek ve basit tıbbi müdahale ile giderilebilecek şekilde yaralandıkları anlatıldı.

 

Savcılık şüpheliler hakkında ‘kasten yaralama' suçundan 8 aydan 2'şer yıla kadar hapis istemiyle dava açtı.

YORUM YAP
YORUMLAR