Kerimcan’ın isyanı: Allah tarafından verilmiş bir duygu

'Çocuklara kötü örnek oluyor' eleştirilerine Kerimcan Durmaz’dan yanıt geldi: “Allah tarafından verilmiş bir duyguyu yaşıyorum"

Sosyal medya fenomenleri Kerimcan Durmaz ve Danla Bilic’e 'çocuklara kötü örnek oluyorlar' gerekçesiyle 'Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği' tarafından tepki gösterilmiş ve haklarında dava açılacağı duyurulmuştu.

Konunun yankıları devam ederken Kerimcan Durmaz cephesinden dikkat çekici bir açıklama geldi. Sosyal medya hesabından uzunca bir metin paylaşan Kerimcan Durmaz çocukları ailelerinin koruması gerektiğini ve gerek haberlerde ve gerekse dizilerde çocuklar için çok daha fazla kötü örnek oluşturabilecek görüntünün olduğunu söyledi. İşte Kerimcan Durmaz’ın konuyla ilgili satırları:

(En ilginç magazin haberlerini anında öğrenmek için instagram'daki @bilalozcannofficial ve @bilalozcancom hesaplarımızı da takip edebilirsiniz)

YORUM YAP
YORUMLAR
  • Herkes özgürdür herkes kendi hayatına bakcak kimseyi takip etmek zorunluğu yok etrafınızda bir çok ünlü var onların topluma yaptıklarını görmüyormusunuz. Yazık bu insanlara kendi yağında kavruluyorlar