Karısını ihanetle suçlayan Hakan Çalhanoğlu İbiza'da sarmaş dolaş!

Karısı Sinem Çalhanoğlu'nu sanki kendisine ihanet etmiş gibi belli belirsiz cümlelerle sosyal medyadan suçlayan Hakan Çalhanoğlu daha boşanmadan kadınlarla gününü gün ediyor.

Hakan Çalhanoğlu'nun bonservis değeri 27 milyon euro

İSPANYA (ÖZEL) - İtalya'nın Milan takımında oynayan milli futbolcu Hakan Çalhanoğlu'nun eşi Sinem Çalhanoğlu (Gündoğdu) hakkında geçtiğimiz hafta söylediği şu sözler çok şaşırtıcı bulunmuştu:

Hakan Çalhanoğlu ve karısı mutlu günlerinde

"Çok ciddi ve affedilmesi mümkün olmayan bir durum meydana geldiği için boşanacağım. Bu evlilikten çocuğum olursa sorumluluklarımı yerine getireceğim"

Sinem Gündoğdu da kocasından iki gün sonra Instagram'dan açıklama yaptı: "Seni hiç aldatmadım ve evet hamileyim"

İşte karı kocanın sosyal medyadaki bu paylaşımlarının üzerinden bir kaç gün geçmişti ki gazeteci Bilal Özcan'ın instagram hesabına DM'den gönderilen fotoğraflar, henüz evli bir erkek olan Hakan Çalhanoğlu'nun hiç de masum olmadığını ortaya koyuyordu.

Hakan Çalhanoğlu önceki gece İbiza'da eğlenirken...

Hakan Çalhanoğlu gece klübünde yüzünü saklamaya çalışıyor.

İspanya'nın İbiza adasında gece klübünde kadınlarla sarmaş dolaş eğlenen Çalhanoğlu, erkesi gün İtalyan bir arkadaşının teknesinde yine İbiza'da kadınlı erkekli bir grupla eğlenirken görülüyordu.

Hakan Çalhanoğlu'nun yattaki arkadaşlarından biri...

Çocukluk aşkı Sinem Gündoğdu ile evliliğini sadece 15 ay sürdürebilen ünlü futbolcunun boşanma davası oldukça ilginç geçeceğe benziyor.

Hakan Çalhanoğlu, İbiza gecelerinin yorgunluğunu arkadaşının teknesinin jakuzisinde attı...

YORUM YAP
YORUMLAR