Kadir İnanır'ın yeğeni Levent İnanır'dan çarpıcı itiraf

Oyuncu Kadir İnanır'ın kendisi gibi oyunculuk yapan yeğeni Levent İnanır, katıldığı bir YouTube programında dayısı Kadir İnanır hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kadir İnanır, oyuncu Levent İnanır ile şarkıcı Soner Arıca'nın dayıları oluyor. Kardeş olan Soner Arıca ile Levent İnanır'ın soyadlarının farklı olmalarının sebebi ise, Levent İnanır'ın sahne soyadı olarak annesinin kızlık soyadı olan İnanır'ı tercih etmesiydi. Haberler sitesinin YouTube kanalında yayınlanan programa konuk olan İnanır, dayısı hakkında dikkat çeken şu açıklamalarda bulundu:

"ÇOCUKLUĞUMU DAYIM YÜZÜNDEN YAŞAMADIM"

"Ben bir kere hakim karşısına çıktım. O da yanımda iki tane sinemacı kavga etti, beni de şahit gösterdiler. Prensipli yaşayan biriyim. Tabi ki de benim de aykırılıklarım oldu.

Benim de trafik cezam olabilirdi, bir kavgam olabilirdi. Benim hep bir otokontrolüm var. Attığım her adımı dayımı düşünerek attım. Aman onun adına leke sürülmesin dedim. Kendisine de senin yüzünden çocukluğumu yaşayamadım dedim. Dayım asla böyle bir şey istemedi bu benim terbiyemden ve görgümden oldu. Hayatım biraz Kadir İnanır'a vakfedilmiş gibi. Bundan pişman değilim, bu benim kaderimmiş. Böyle yaşanması gerekiyormuş. Şimdiki aklım olsaydı oyunculuğu düşünmezdim."

YORUM YAP
YORUMLAR