Kaan Yıldırım ile Pınar Deniz evlenecek mi? Açıklama geldi

Cannes Film Festivali'nin dikkat çeken isimlerinden olan Pınar Deniz, Kaan Yıldırım ile ilişkisi hakkında konuştu.

Şimdilerde Yargı dizisinde hayat verdiği Ceylin karakteri ile adından söz ettiren Pınar Deniz, bu yıl 77'incisi düzenlenen Cannes Film Festivali'ne katılan Türk ünlüler arasında yerini aldı. "Pazar Sürprizi" programına konuk olan Pınar Deniz, kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Cannes Film Festivali'ne oynadığı bir filmle gelmenin hayallerini kuran Pınar Deniz; "En çok istediğim şeylerden biri gelecek yıllarda Cannes'da bir filmimle olmak ve burada ödül almak. Merve Dizdar ödülü alınca çok mutlu olmuştum ve aynını kendim için de manifestledim" dedi.

Ünlü isimlerin estetik yaptırmasıyla ilgili de konuşan Deniz, "Doğallık takıntım var. Bugüne kadar ne kaşımı aldırdım, ne de saçımı boyattım. Bir oyuncu olarak bütün malzemem yüzünde ve bunun kaybetmeyi istemem. O yüzden estetik yaptırmayı düşünmedim. Dileyen dilediğini yaptırabilir, ilerde belki ben de yaptırabilirim." şeklinde konuştu.

Pınar Deniz, bu yaz Kaan Yıldırım ile evleneceği iddiasını şöyle açıklık getirdi; "Bu yaz evlilik gibi bir planımız yok. Her ikimiz de kariyerimizde ilerliyoruz. Kaan ile akışındayız, her an her şey olabilir."

YORUM YAP
YORUMLAR