İşte, Nusret'in etten sonra en çok sevdiği yemek!

Dünyaca ünlü etçi Nusret, Plus Dergisi'ne röportaj verdi ve hakkında tüm bilinmeyenleri cevaplandırdı... İşte detaylar...

Tüm dünyada meşhur tuz dökme hareketi ile tanınan  “Saltbae” Nusret, ünlü gurme ve yazar Hayri Altay’ın, Plus Dergisi adına, özel olarak gerçekleştirdiği röportajla, ilk defa bir derginin kapağında yer aldı.

Röportajın önemli başlıkları şöyle:

“Benim her şubem bir Oxford. Nusret Akademi isminde İstanbul’da bir araştırma ve yetiştirme konusunda okul diyebileceğimiz bir eğitim binamız var.”

“Allahtan ne istediysem verdi, ne kadar çok şükretsem az. Geçmişimi asla unutmadım, unutmam ama geriye de dönüp asla bakmam. Çok zor günler geçirdiğim doğrudur ama asla şikayet etmedim. Alın yazısı denilen bir hadise vardır, ona inanırım ben. “

“Hiç bir zaman yoruldum demedim. Benim lugatımda bu yoktur. Hedeflerimi asla ertelemem. Dünya’nın tüm büyük metropollerinde Nusret markasını ve Türk Bayrağımızı dalgalandıracağız. Ben gayret ederim gerisi Allah’ın yardımı ile olur. Alkol kullanmıyorum. Her ramazan orucumu da tutmaya gayret ederim.”

“Etten sonra en sevdiğim yemek annemin yaptığı biber dolması ve sarmadır.”

YORUM YAP
YORUMLAR