İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil‘in buluşması hayranlarını heyecanlandırdı

'İbo Show' programıyla ekranlara dönen 'İmparator' lakaplı İbrahim Tatlıses'in bu haftaki konuğu ölümden dönen ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil.

İbrahim Tatlıses silahlı saldırıya uğradıktan 9 sene sonra yeniden başladığı İbo Show programında birbirinden ünlü isimleri ağırlamaya devam ediyor. Tatlıses'in bu haftaki konuğu sürpriz bir isim olacak.  İbo Show'un yeni bölümünde Tatlıses, sevenlerinin karşısına Mehmet Ali Erbil ile çıkacak.

Kaçış sendromu hastalığı nedeniyle ölümden dönen Mehmet Ali Erbil, İbrahim Tatlıses'in İbo Show programına konuk olacak. Evinde tedavisine devam eden şovmenin ziyaretine gelen İbrahim Tatlıses, eski dostu ile program çekimlerini burada gerçekleştirdi. 

Ünlü ikilinin birlikte yer aldığı kareyi ise Erbil'in yakın dostları Tolga Yüce ve Ercan Avşar paylaştı. 

Mehmet Ali Erbil'i sevenleri merak etmeye devam ediyor. Ünlü oyuncunun kızı Sezin Erbil'in yakın zamanda yaptığı paylaşımlar sevenlerinin bu hasretini gideriyor. 

63 yaşındaki ünlü şovmeni hastane dönüşü kapıda karşılayan Sezin Erbil, kızı Elisa ile birlikte sosyal mesafeyi korudukları o fotoğrafı paylaşarak şu açıklamada bulunmuştu. 

Tabii ki birbirimizi çok sevdiğimiz için maskeliydik. Ama buna rağmen biz çok mutluyuz

Paylaşımlarına bir yenisini ekleyen Sezin, ünlü şovmenin sevenlerini ihmal etmiyor. Sezin Erbil sosyal medya hesabından paylaştığı son fotoğrafa şu notu düştü:

Ve işte her şeyim. Çok Soruyordunuz, sizin için biraz önce çekilmiş son hali

YORUM YAP
YORUMLAR