Hülya Avşar'ın kaya gibi tektaşı!

Kanal D'de yayınlanan İkinci Sayfa programına röportaj veren Hülya Avşar, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Bir arkadaşının kızının doğum günü partisinin çıkışında muhabirlere yakalanan Hülya Avşar, muhabirlerin sorularına samimi cevaplar verdi.

Eski eşi Kaya Çilingiroğlu ile sosyal medya hesabından sürekli flört halinde olan Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu'nun 'Bizim evlenmemiz imkansız' sözlerine şu şekilde yanıt verdi: "Kaya bir alem, tabiki doğru söylemiş. Bu saatten sonra biz Kaya ile birtek nikah yapabiliriz. Biz iyi arkadaşız. Çok cici bir sevgilisi var... Cici bir kızcağız. Ailecek seviyoruz... Hayat benim için güzel."

Geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar, son değişimi ile Aslıhan Doğan Turan'a benzetilmişti. Muhabirlerin 'Kardeşiniz Helin, son değişimi ile birkaç ünlü isime benzetildi. Bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?' sorusuna ise Hülya Avşar'ın cevabı: "Helin zaman içerisinde nasıl değişti bilmiyorum, şuan çok güzel. Büyük estetikler yaptırmadı. Ufak tefek dokunuşları var. Bende ufak tefek estetike yok. Ben yaptırırsam tam yaptırırım, ben yaşımın kadını olmayı seviyorum" şeklinde cevapladı.

Avşar kızı parmağındaki kaya büyüklüğünde tektaşı gizlemeye çalıştı fakat muhabirlerin gözünden kaçmadı...

Haberimizin detayı için videomuzu izleyebilirsiniz. (İkinci Sayfa)

YORUM YAP
YORUMLAR