Hangi ünlü isimler Influencer ödülünün sahibi oldu?

YouTuber'ların sosyal medyada yaptıkları ürün tanıtımı konusunda Türkiye’nin en iyilerini belirlemek amacıyla düzenlenen 'INFLOW Awards’ töreninde ünlü akını yaşandı.

Influencer Marketing yani Kitleleri etkilemeyi başaran kişilerin yaptığı pazarlama, Youtube, Facebook, Twitter, Periscope, Instagram gibi sosyal medya kanallarında yüksek takipçi sayılarına sahip kişilerin içerik yoluyla bir ürün ya da marka hakkında deneyimlerini takipçilerine aktarması olayıdır.

INFLOW firması tarafından bu yıl ikinci kez düzenlenen 'INFLOW Awards' (InFlow Ödülleri), ünlü isimlerin yanı sıra hem ülkemiz hem de yurt dışından marka ve ajansların katılımı ile Four Seasons Hotel Istanbul at the Bosphorus’ta gerçekleşti.

Ödül töreni öncesinde düzenlenen kırmızı halı seremonisinde Ezgi Mola, Çağla Şikel, Gülben Ergen, Esra Erol, Müge Boz, Serkan Çayoğlu, Özge Gürel, Özgün, Bülent Serttaş, Biran Damla Yılmaz, Mina Ceran, Yasemin Sakallıoğlu, Aslı Kızmaz, Yağız İzgül, Refika Birgül, Dilara Koçak, Metin Hara, Nur Bilen Yavuzer ve Egemen Bağış gibi pek çok ünlü isim boy gösterdi.