Hande Yener’den iddialı çıkış!

2020 yılında 20. yıl albümünü çıkartmaya hazırlanan Hande Yener, sevgilisi Misha ile birlikte City's çıkışı objektiflere takıldı.

Pop müzik şarkıcılarının tarzlarını yenilmediği ve yeni şarkılar üretmediği için pop müziğin bittiğini düşünen şarkıcı, “Güzel bir temizlik oldu, Allah razı olsun repçilerden o yüzden rep popu yendi” diyen Hande Yener, çıkacak albümün biten pop müziğine yeniden hayat vereceğini söyleyerek “Müzik dünyası karışmış durumda.
 

Rep popu yedi ama rep’te de çok iyi bir şey yok. Şuanda ortada dinlenecek bir şey yok. O yüzden benim albüm hem benim hem de müzik dünyası için önemli. Albümle birlikte popta yeni bir atılım olacak.

Hep söylüyordum “pop müzikte bir gerileme var, yeni bir tarz yapın, kendinizi geliştirin” diye ve gördüğünüz gibi yeni bir şeye yapmayanlar yüzünden şuanda pop müzik bitti görünüyor. Ben her zaman üretiyorum, her zaman yeni bir şey yapıyorum. Bu yaptığım albümde tarzımın dışında” diyen Hande Yener sözlerine bu şekilde devam etti.

“REPÇİLERİN MEKANI CENNET OLSUN”

“Meslektaşlarım üretmiyorlar. Üretemediklerini biliyoruz. Tarz da yapamıyorlar. Ülkemizde müzik kalitesiyle ilgili ben her zaman isyan ediyordum. Müzik yok diye. Arayış yok. Hep aynı. 130 tempo üzerine değişen sözler ve bol bol ekstraya giden tipler, artık gidemiyor. O tarz bittiği için çok mutluyum gerçekten. Müziği kanatanlar artık kanatamayacaklar. Yeni tarz ortaya çıkartmak için işi bilmek gerekiyor o yüzden işi bilmedikleri ortaya çıktı. Repe de yönelemiyorlar ve rep de yapamıyorlar. (Sözcü, Emre Çevik)

YORUM YAP
YORUMLAR