Hande Erçel'in o paylaşımı duygulandırdı: Sana olan özlemim...

Ünlü oyuncu Hande Erçel, son paylaşımıyla yürekleri dağladı. Annesini iki yıl önce kaybeden oyuncu, içindeki bitmeyen özlemi anlattı.

Ünlü oyuncu Hande Erçel, son dönemde kariyerinde inanılmaz bir başarı yakaladı. Tam 22.1 milyon takipçisi olan Hande Erçel, Instagram'da en çok takip edilen Türk oyuncu oldu. Hal böyle olunca, reklam anlaşmaları üst üste geldi.

YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Sevgilisi Kerem Bürsin'le başrol oynadığı "Sen Çal Kapımı" dizisi, ona hem aşkta hem de işte kazandırdı. "Sen Çal Kapımı" sayesinde İspanya ve İtalya gibi ülkelerde de büyük bir hayran kitlesine kavuştu. Popülerliği tavan yapan Hande Erçel, dergilerin kapaklarından, Twitter trendler listesinden inmez oldu. Ama her zaman yansıttığı neşeli görüntüsünün ardındaki özlemi ve üzüntüyü bugün gözler önüne serdi.

Özlemi doldu taştı

Hande Erçel

Hande Erçel, iki yıl önce annesi Aylin Erçel'i kanser nedeniyle kaybetti. Annesini tüm çabalarına rağmen kurtaramayan Hande Erçel, ölümün şokunu atlatamadı. Meşhur "bazlama" davasını bile annesinin isteği üzerine açtı ve uzlaşma çabalarına yanaşmadı. Bugün de bitmeyen özlemini Instagram hesabında paylaştı.

Hande Erçel Aylin Erçel

Ünlü oyuncu, "Bugün sana olan özlemimin içimden taştığı bir gün. Güzeller güzelim." diyerek annesiyle bir fotoğrafını paylaştı.

YORUM YAP
YORUMLAR