Hadise aşk hayatıyla ilgili soruları cevaplandırdı

Şarkıcı Hadise yılbaşı konseri için Kıbrıs'ı tercih etti. Güzel şarkıcı, otelde konaklayan hayranlarına şarkıları ve dans şovu ile unutulmaz bir gece yaşattı.

Hadise kendisini görüntüleyen muhabirlerin sorularına da içtenlikle yanıt verdi. Güzel isim, O Ses Yılbaşı programındaki performanslar hakkında şöyle konuştu:

'Bu özel gecelerde benim seyircim ailem oldukları için bu sahneler çok önemli, değerlidir. Acun Medya'nın yılbaşı çekimlerinde şarkı söyleyen oyunculardan Seranay ve Şükrü’yü çok başarılı buldum”

Hadise, ‘Hande Yener, Murat Dalkılıç ve Aleyna Tilki' nin “popçular, üretmediği için Rep, popun önüne geçti” açıklamalarının hatırlatılması üzerine’ şu yorumda bulundu: 

“Bence Rep'ciler tuhaf bir kelime, ben onları da sanatçı olarak görüyorum. Bu aralar tutan şarkılar Rap şarkılar olmuştur, bu da olabilir.

Bazen Arabesk şarkılar tutuyor, bazen de pop şarkılar tutuyor, bu olabilir. Bu kötü bir şey değil. Bence bu demek oluyor ki, müzik, demek ki sadece bir kutu içine sığdırılmış bir tarz değil.

Bence bu ülkemiz ve sanatçılar için müthiş bir şey. O yüzden ben başarılı olan herkesi desteklerim. Rap, söyleyen bir çok sanatçıyı dinliyorum, burada isim vermem doğru olmaz. Ben, Rap, şarkıcısı olmadığım için Rap şarkısı söylerim diyemem. O konuda başarılı olamam diye düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Bir Rap şarkıcısı ile düet yapma fikrine sıcak baktığı anlaşılan Hadise, “Sevdiğim bir sanatçı ile enerjim tutarsa düet, tabi ki yapabilirim” dedi.

Muhabirlerin aşk hayatıyla ilgili sorularına da yanıt veren Hadise, ‘Geçtiğimiz günlerde “bir aşkım, var ama siz onu hiç bir zaman göremeyeceksiniz” dediniz, bu aşkınızın yaşı sizden küçük ya da büyük olduğu için onu gizliyor olabilir misiniz?’ şeklindeki soruya; “Ben özelimi özel ve yalnız istiyorum. Bu kadın çok mutlu” yanıtını verdi. (Sözcü, Emre Çevik)

YORUM YAP
YORUMLAR