Güldür Güldür yıldızı Meltem Yılmazkaya evlendi

Show TV'de ekrana getirilen Güldür Güldür Show'un en dikkat çeken isimlerinden olan Meltem Yılmazkaya cephesinden güzel haber geldi.

Ali Sunal'ın sunuculuğunu üstlendiği Güldür Güldür Show programının sevilen isimlerinden olan ünlü oyuncu Meltem Yılmazkaya, geçtiğimiz ocak ayında nişanlandığı müzisyen sevgilisi Kadir Doğan ile nikah masasına oturdu.

Meltem Yılmazkaya, güzel haberi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerine duyurdu.

Nikahtan kareleri yayınlayan ünlü oyuncu Yılmazkaya, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: "Büyük büyük cümleler kuramadığım bir hayatın, büyük büyük sürprizlerine... Bir yuvanın çatısının altında büyümeye karar verdik... Kolay değildi iki ayrı insanın ortak 'evet'i, ona da cesaret ettik...

Bir süre önce kolay olmayan bir zamana denk geldik, ne yüzümüz ne gönlümüz el vermedi eğlenmeye. Sarılınca yaralar elbet sarılırız dostlarla şarkılar danslar eşliğinde... Seven sevmeyen her gönüle güzellik dilerken, biz vardık murada, dostlar çıksın kerevetine.

Ve sen sevgilim. Yol uzun, duygu çok! İyi kötü bir arada hep işte! Kaybettiğim inanç, örüldü büyük bir sabır ve emekle! En çok güldüğüm, saatlerce konuştuğum bazen hayata sövdüğüm, evde hep makyajsız, bazen de suratsız bütün anlarımı çekenim... Seni... Bizi seviyorum..."

YORUM YAP
YORUMLAR