Gonca Vuslateri Kime Sitem Etti?

Gonca Vuslateri'nin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım kafaları karıştırdı. Güzel oyuncu, kime ne anlatmak istedi? Cevabı yazımızda!

Gonca Vuslateri'nin sosyal medya hesabında paylaştığı sözler: "Oyunculuk falan anlıyorum bu dertleri de... Tiyatro ne alaka? Nedir yani bu oyuncuların bitmeyen tiyatro davası diyen menajerleride tiyatroya destek verirken görmek gurur verici. Elbette aldıkları ticari kokular vardır, kokutmuyorlar etraflarını oda güzel..."

Vuslateri'nin bu sözleri kafaları karıştırdı...

Haberimizin detayı için videomuzu izleyebilirsiniz. (İkinci Sayfa)

Gonca Vuslateri Kimdir?

azlı Gonca Vuslateri, 2 Eylül 1986 tarihinde Bursa‘da doğmuştur. Bursa'da doğduktan sonra babası astsubay olduğu için görevi dolayısıyla yaklaşık 8 yıl Adana‘da lojmanda yaşadılar. Babası 1994 yılında emekli olunca tekrar Bursa'ya taşındılar. 1998'de anne-babası boşanınca, annesi ve ablasıyla birlikte İstanbul‘a teyzesinin yanına yerleştiler.

Gençliği Kadıköy'de geçmiştir. İlkokul 2'nci sınıftan itibaren oyunculuk eğitimi aldı. Kadıköy İntaş Lisesinden mezun olduktan sonra 2003 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümüne gitmeye başlamış ve bitirmiştir. Aslı Vuslateri adında müzisyen bir ablası vardır. “Dot” tiyatrosunda oyuncu olarak çalıştı.

İlk oyunculuk deneyimini “Ruhsar” dizisiyle yaşayan Gonca Vuslateri'nin daha geniş kitlelere ulaşması ise Küçük Sırlar dizisinde canlandırdığı “Ceyla” karakteriyle olmuştur. Son olarak 2012 yazında yayınlanan ve ekranAilem dizisinde Yıldız karakterini canlandırmıştır.

Gonca Vuslateri, Kanal D'de yayınlanan “Yalan Dünya” dizisinde Orçun'un Sevgilisi Eylem karakterini ve dizinin ilerleyen bölümlerinde senaryoya dahil olan Vasfiye Teyze karakterlerini canlandırmaktadır. Özellikle Vasfiye Teyze karakteri ve replikleri (Ne Çektin Be..) şimdiden unutulmaz karakterler arasına girmeye aday olmuştur.

Evinde televizyon olmayan Gonca Vuslateri, Televizyonda yer almayı çok seviyor. Gonca Vuslateri, Fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut ile birliktelik yaşadı. Punck Rock' tiyatro oyunuyla, 16'ncı Sadri Alışık Ödüllleri'nde Efes Özel Ödülü'nü Hakan Kurtaş'la paylaştı.

YORUM YAP
YORUMLAR