Flaş!.. Yılbaşı piyangosu Zeynep Bastık'a çıktı!

Başlıkta yazana bakmayın Zeynep Bastık bunu, yüreğinin ve sesinin gücüyle kazandı. Daha önce Meryem Uzerli, Serenay Sarıkaya ve Elçin Sangu'nun oynadığı reklam anlaşması onunla yapıldı...

Bilal Özcan yazdı: "Fahriye Evcen'in yaptığı çok yanlış!" TIKLAYIN

Unilever firması Elidor markası için, sevilen şarkıcı Zeynep Bastık ile reklam anlaşması imzaladı.

Güzel sesi, kendine has yorumları ve sahnedeki şirinliğiyle, özellikle gençlerin çok sevdiği bir şarkıcı olmayı başaran Zeynep Bastık 2019 biterken kariyerinde müthiş bir zıplama daha gerçekleştirdi.

Unilever az önce yayınladığı açıklamada, “Elidor, 2020 yılında hayata geçireceği proje ve kampanyaları için Zeynep Bastık ile anlaştı.” dedi.

Açıklamanın devamı şöyle:

“Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası Elidor*, genç kadınların hayattaki olasılıkları keşfetmeleri ve hayallerini gerçekleştirmelerini desteklemeye odaklanan çalışmaları için müzik alanında başarılı adımlarıyla kendinden söz ettiren yetenekli isim Zeynep Bastık ile iş birliğine başlıyor.”

Zeynep Bastık: Çok heyecanlıyım!

Zeynep Bastık: “Elidor ile gerçekten çok gurur ve mutluluk duyduğum bir yolculuğa çıktık. Çocukluğumdan beri müziğe dair hayallerim vardı.

Şanslıyım ki kendi yolumdan gitme, hayallerimin bazılarını gerçekleştirme şansı buldum. Yine de önümde uzun bir yol var. Elidor ile gerçekleştireceğimiz çalışmalarla da başka kadınların kendi hikayelerini keşfetmelerine, istedikleri gibi hayallerinin peşinden gitmelerine katkı sağlayabileceğimize inanıyorum. Çok yakında detaylarını paylaşacağımız projelerimiz, filmlerimiz ve iş birliklerimiz için şimdiden çok heyecanlıyım.”

Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi & Güzellik ve Kişisel Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü Alper Eroğlu: “Elidor olarak genç kadınların hayallerini gerçekleştirmek için attıkları adımları ve yolculuklarında onlara destek olabilmeyi önemsiyoruz. 

Zeynep Bastık bu adımları atan kadınlardan biri. Aynı zamanda bugüne kadar sesini kadınların hayatına değer katmak için kullanan, hem kendi platformunda projeler üreten hem de sivil toplum kuruluşlarıyla yan yana duran bir müzisyen. Amaçlarımızın ve değerlerimizin bizi buluşturmasından mutluluk duyuyoruz.” dedi.

Öte yandan, Elidor’un reklamlarında daha önce oynayan ünlüler olarak Serenay Sarıkaya, Meryem Uzerli, Elçin Sangu’nun isimlerini verebiliriz… 

YORUM YAP
YORUMLAR