Flaş!... Şeyma Subaşı'dan Acun Ilıcalı hamlesi!

Şeyma Subaşı, dün kızı Melisa'nın velayetini kendisinden alan boşandığı eşi Acun Ilıcalı'yı sosyal medya hesabından sildi.

Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın velayeti almasından sonra, biraz önce Acun Ilıcalı’yı takipten çıktı. Kızları Melisa’nın velayeti dün mahkeme kararıyla Acun Ilıcalı tarafından alınmış, Şeyma Subaşı “Velayet babada ama Melisa benimle yaşayacak” demişti.

Geçtiğimiz haftalarda adı Fransız bir DJ ile anılan ve tatilde çekilmiş samimi kareleri ile magazin gündemine oturan Şeyma Subaşı tüm bu gezileri sırasında kızı Melisa’yı da yanında götürüyor ve küçük kızın sürekli olarak bir yerde bulunmasıyla ilgili sorunlar yaşanıyordu.

Tüm bu gelişmeler ve magazin sayfalarında adının sürekli olarak anılması sonrasında Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı cephesinden şaşırtıcı bir hamle geldi.

Neler olmuştu?

Mahkeme 5 yaşındaki Melisa'nın velayetini dün babası Acun Ilıcalı'ya verdi. 

Şeyma Subaşı'nın yurtdışı seyahatlerinin yoğunluğu sebebiyle Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı anlaşarak kızları Melisa'nın velayetinin babası Acun Ilıcalı'ya verilmesi için mahkemeye başvurdu. Mahkeme başvuruyu kabul ederek velayetin babaya yani Ilıcalı'ya verilmesini onayladı.

Şeyma'dan basın açıklaması

Melisa ile ilgili yaşanan bu gelişme magazin gündemine bomba gibi düştü. Şeyma Subaşı da haklarında çıkan bu haberler sonrasında sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu ve yaşananlarla ilgili duruma açıklık getirdi.

YORUM YAP
YORUMLAR