Ebru Şallı açıklamalarıyla herkesi şoke etti

Spor tutkusu ve sağlıklı beslenme programı ile adından söz ettiren eski model Ebru Şallı, YouTube kanalında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Eşi Uğru Akkuş ile çıktığı tatillerle adından söz ettiren Ebru Şallı, YouTube kanalından yeni bir video yayınladı. Birbirinden ilginç açıklamalarda bulunan Şallı, uçakta yaşadığı bir olayı da anlattı.

İşte Ebru Şallı'nın dikkat çeken açıklamaları...

'Her gün spor yapmıyorum. Haftanın 4-5 günü spor yapıyorum. Spor hastası değilim. Yemek yapmayı, yemeyi ve yedirmeyi çok seviyorum. Bütün yemek kurslarına gittim. Dünya mutfağını öğrendim. Osmanlı mutfağından İtalyan, Fransız mutfağına kadar diplomalarım var.

Sinirlenmeyin ama ben yemek yiyorum ve kilo almıyorum. Genetikle ilgisi var tabii. Bildiğiniz kadar zayıf değilim, 53.5 kiloyum ve boyum 1.72. Herkes bana '40-45' kilo diyor, öyle bir şey yok.

Bana hiçbir yerde 'ekmek ister misiniz?' diye sormuyorlar. Kendimi ezik gibi hissediyorum. Geçen gün uçakta 'ekmek ister misiniz? diye sordular. Ben de pideye özendim istedim. Tam üç kez söyledim, resmen pide için yalvardım ama kepekli ekmek getirdiler. 'Ebru ekmek yemez' diye düşünüyorlar. Yanımda sandviç vardı onu yedim.'

YORUM YAP
YORUMLAR