EBRU GÜNDEŞ 'AĞLAYARAK' İLK KEZ KONUŞTU!

SANATÇI EBRU GÜNDEŞ, BÜYÜK RÜŞVET VE YOLSUZLUK OPERASYONUNDA EŞİ REZA ZERRAB'IN TUTUKLANMASININ ARDINDAN STAR TV'DE 'O SES TÜRKİYE' ADLI PROGRAMA KATILDI.

Sanatçı Ebru Gündeş, büyük rüşvet ve yolsuzluk operasyonunda eşi Reza Zerrab'ın tutuklanmasının ardından Star TV'de O Ses Türkiye adlı programa katıldı ve operasyondan sonra yaşadıklarıyla ilgili ilk kez konuştu.

 

İşte Ebru Gündeş'in açaklamalarından satırbaşları;

 

“Biliyorum ki bu gecenin de sabahı var. Hayatta her şey, hiç kimse unutmasın ki insanoğlu için. Ben işimi çok severek yapıyorum, evlenmeden önce de işimi yapıyordum, evlendikten sonra da işimi yapacağım. Dilerim bu kara günler çok çabuk geçer. Çünkü çocuğumun incinmesini istemiyorum. Vücut olarak buradayım ama duygu olarak asla burada değilim. Çünkü içim kan ağlıyor.”

 

“Ayrıca sen (Acun) ne koca yürekli bir adammışsın. Beni hiç yalnız bırakmadın. Tüm dostlarıma teşekkür ederim.”

 

Ebru Gündeş'in açıklamalarının ardından ünlü isimler Twitter'dan destek mesajları attı;

 

Yılmaz Morgül: Yanındayım Ebru Gündeş sabret doğacak güneş

 

Asuman Krause: Ebru Gündeş Canım Arkadaşım İyi -kötü Günde tabiki yanındayız!! Seni tanımayanların ön yargılarını tiye bile alma

 

Metin Arolat: Ebru ya sarilip,sen ağlama demek geldi icimden...

 

Özlem Yıldız: Ebru Gundes sen soylerdın bana aglamak yok hayatta hep guclu olmalısın dıye anne sanatcı ve es olarak mukemmelsın senı cok sevıyorum

 

Ece Erken: Kim ne halt ederse etsin valla tabiiki çalanlar cezalandırılsın sonuna kadar ama ailesi zarar görmesin,onların suçu dğl ki..

 

Demet Akalin Kurt: Ebru Gundes sen azraile selam cakmisin seviyyyoruz seniii

YORUM YAP
YORUMLAR