Deniz Seki: Karpuz Yetiştiriyorum!

Bayramın birinci günü Kıbrıs'ta sahneye çıkan Deniz Seki, artık Bodrum'a yerleştiğini söyledi... Deniz Seki hayranlarına yeni albüm müjdesi de verdi...

Deniz Seki, Kıbrıs'ta tatilcilere sevilen şarkılarını söyledi...

Deniz Seki bayramda Kıbrıs'ta Les Ambassadeurs Hotel’de sevenleriyle buluştu. 1500 kişinin bulunduğu sahnede sevenlerine unutulmaz dakikalar yaşatan sanatçı şıklığıyla da adeta göz doldurdu. 

Deniz Seki sahne öncesi röportajında şunları söyledi “Bugün bayramın ilk günü Kıbrıs’ta olmaktan çok mutluyum. Öncelikle tüm müslüman aleminin bayramı kutlu olsun. Bolluk bereket afiyet içinde şahane bir bayram olsun. 22 Ağustos’ta ilk defa Rafet El Roman’la Harbiye de beraber sahne alacağız.

Ben normalde Bodrum’da yaşamaya başladım. 1 yıl boyunca Bodrum’da yaşamayı düşünüyorum. İşler için gidip gelicem. Bodrum’a yerleşmemin sebebi de o kadar çok o tarafta işlerim oluyor ki git gel yapacağıma orda yaşamayı tercih ettim.

Bodrum’daki hayatım çok müstakil, çok izole. Kitap okuyorum, şarkı yazıyorum, kendi kendimeyim. Gelen giden arkadaşlarım oluyor. Evimin bahçesinde karpuzum bile var. Ekip biçmeyi çok seviyorum.

Deniz Seki, Bodrum'daki evinin bahçesinde karpuz yetiştirdiğini söyledi.

Eylül sonu gibi İstanbul’a gelip ‘Best of Deniz’ adlı albümüme başlamak istiyorum. O kadar çok bilinmeyen şarkım var ki ben bunların hepsini yeni nesile aktarmak istiyorum. Çünkü onların hepsi gerçek duygulardan oluşmuş şarkılar. Bunun için çok heyecanlıyım. Yeni albümde birkaç şarkımı çok sürpriz isimlerle söyleyebilirim. “

 

YORUM YAP
YORUMLAR