Demet Akbağ’dan duygulandıran paylaşım!

Geçtiğimiz Mart ayında geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden oyuncu Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çita son yolculuğuna uğurlanmıştı.

Mart ayında İstanbul’dan Çeşme’ye gitmek için yola çıkan iş insanı Zafer Çita geçirdiği trafik kazasının sonrasında hayatını kaybetmişti. İzmir’in Narlıdere ilçesinde aracı şarampole yuvarlanan Çita’nın cenaze törenine sanat ve spor camiasından pek çok isim katılmıştı.

Demet Akbağ vefatının sonrasında adeta inzivaya çekilmeyi tercih etmişti. Dizi ve film setlerinden bir süre uzak kalan usta oyuncu sosyal medya paylaşımıyla eşinin doğum gününü kutladı. Demet Akbağ’ın paylaşımı görenleri duygulandırdı.

1999 yılında hayatını iş insanı Zafer Çita ile birleştiren Demet Akbağ 10 yıllık hayat arkadaşını trafik kazası nedeniyle kaybetti. Oğlu Can ile derin üzüntü yaşayan Demet Akbağ bir süre gözlerden uzak kalmayı seçti. 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlamak için sosyal medya hesabından bir fotoğraf yayınlayan Demet Akbağ hüzünlendiren bir detayı da takipçileriyle paylaştı. 

“ZAFERİ’MİN DOĞUM GÜNÜ”

demet akbağ

6 ay önce vefat eden eşi Zafet Çita ile bir fotoğrafını paylaşan Demet Akbağ, “30 Ağustos Zafer Bayramımız , bizim ailenin de özel günüdür aynı zamanda. Zaferi’m ve kardeşim Kemal ‘in de doğum günü olması sebebiyle... 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun” notunu ekledi.

Akbağ’ın paylaşımına Ezgi Mola, Berkay Şahin, Doğa Rutkay, Yılmaz Erdoğan, Deniz Seki ve Neslihan Yeldan gibi pek çok isim yorum yaptı. Usta oyuncunun gönderisi kısa süre içerisinde binlerce beğeni ve yorum aldı. Başarılı oyuncuya taziye mesajları yağdı.

YORUM YAP
YORUMLAR