Cem Yılmaz öyle bir parça aldı ki! Freddie’nin orgu Cem’in koleksiyonunda

Müziğe olan tutkusuyla bilinen Cem Yılmaz, daha önce Queen’in solisti Freddie Mercury’nin çaldığı orgu, Afyonlu bir koleksiyonerden satın aldı

Oyunculuğunun yanı sıra müziğe olan düşkünlüğüyle bilinen Cem Yılmaz, bu hobisi için tüm imkânlarını kullanıyor. Fırsat oldukça müzisyen arkadaşlarının sahnelerinde davul çalan komedyen, Levent’teki evine bir müzik stüdyosu yaptırdı. 

Odanın yalıtımından içerisindeki ses sistemine kadar her bir detayı düşünen Cem Yılmaz, müzik koleksiyonuna değerli bir cihaz ekledi.

80'lerin efsane gurubu Duran Duran'da kullanmış

Komedyen, daha önce dünyaca ünlü müzisyenler Queen’in solisti Freddie Mercury ve Duran Duran’ın kullandığı Roland marka Jüpiter 8 orgunu koleksiyonuna dahil etti. Afyon’da bulunan Şükrü Demirayak adlı bir koleksiyoncudan orgunu satın alan Yılmaz, “Bu orgun özelliği de Freddie Mercury ve Duran Duran dokunmuş. Bu o stüdyodan alınmış bir alet’’ dedi. 

(En ilginç magazin haberlerini anında öğrenmek için instagram'daki @bilalozcannofficial ve @bilalozcancom hesaplarımızı da takip edebilirsiniz)

YORUM YAP
YORUMLAR