CEM YILMAZ’IN HASTALIĞI BEYAZ’A BULAŞTI

BEYAZIT ÖZTÜRK LÜKS ARABALARDAN SONRA KLASİK OTOMOBİLE MERAK SARAN CEM YILMAZ'A RAKİP OLDU. SANATÇI ELVİS PRESLEY İLE ÖZLEŞEN 1955 CADİLLAC MARKA ARABAYA 250 BİN TL ÖDEDİ. CEM YILMAZ'IN YENİ RAKİBİ BEYAZ OLDU.

Beyazıt Öztürk lüks arabalardan sonra klasik otomobile merak saran Cem Yılmaz'a rakip oldu. Sanatçı Elvis Presley ile özleşen 1955 Cadillac marka arabaya 250 bin TL ödedi. Garajında 6 milyon değerinde bir servet yatan Cem Yılmaz'ın yeni rakibi Beyazıt Öztürk oldu.

Daha çok motosiklet tutkunu olan Beyaz, Cem Yılmaz'ın 200 bin liralık 70 model Mercedes almasından sonra kendine 55 model Cadillac marka araba aldı. Özel olarak Amerika'dan getirilen bu klasik otomobil için sanatçı, 250 bin lirayı feda etti.

İÇİ DIŞI BEMBEYAZ

Rock n Roll'un Kralı efsane şarkıcı Elvis Presley ile özleşen pembe 1955 Cadillac Coupe Deville marka arabayı kapan ünlü komedyen tercihini beyaz renkten yana kullandı.

Öztürk, otomobilin döşemeleri beyaz ermin kürk ve yine beyaz İngiliz derisiyle kaplattı. Beyazıt Öztürk daha önceden de Yılmaz'ın 750 bin TL değerindeki Maserati marka arabasının aynısının beyaz rengini almıştı.

HABER: OKAN IŞIK

YORUM YAP
YORUMLAR