CEM MİKROP TEYAKKUZUNDA

CEM YILMAZ-AHU YAĞTU ÇİFTİ BU KEZ MİKROP TEYAKKUZUNDA. YENİ EVE TAŞINACAK OLAN ÇİFT KEMAL'E HİJYENİK ORTAM SAĞLAMAK İÇİN HER ÖNLEMİ ALIYOR.

Oğlunu basından saklamak için mücadele veren Cem Yılmaz-Ahu Yağtu çifti bu kez mikrop teyakkuzunda. Yeni eve taşınacak olan çift Kemal'e hijyenik ortam sağlamak için her önlemi alıyor.

Cem yılmaz ile eşi Ahu Yağtu, şu sıralar 2 Ağustos'ta dünyaya gelen oğulları Kemal için hummalı bir çalışma içerisinde. Ünlü komedyenin Levent Loft'ta aldığı evde yaşamaya karar veren aile, taşınmak için Kemal bebeğin 40 günlük olmasını bekliyor. Ancak çift bu süreçte oğullarının mikropsuz bir ortamda bulunması için bütün önlemleri aldı.

ENVANTERLE TEMİZLİK ŞİRKETİNE

Herşeyle tek tek ilgilenen çift, yeni evin hijyeni için özel bir şirketle anlaştı. Kıyafetler de dahil olmak üzere Levent'teki villadan Loft'a gidecek tüm eşyalar bir kuru temizleme şirketi tarafından gecenin geç saatlerine kadar evde hazırlanıp, envanteri tutularak temizlenmek üzere şirketin merkezine götürüldü. Yılmaz Ailesi'nin önümüzdeki hafta yeni evlerine taşınması bekleniyor.

YORUM YAP
YORUMLAR