Caner Kurtaran'ın son haline çok şaşıracaksınız!

Bir zamanlar Yaprak Dökümü dizisinde Şevket karakterine hayat veren Caner Kurtaran'ın değişimi herkesi çok şaşırttı.

Yaprak Dökümü dizisinin Şevket'i Caner Kurtaran bir film galasında muhabirlere yakalandı. Son halini görenler Kurtaran'ı tanımakta zorlandı. 

Caner Kurtaran,  Yaprak Dökümü dizisinden bir sebebten dolayı çıkartılmıştı. 

Caner Kurtaran Kimdir?

Lise eğitiminden sonra önce Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda daha sonra ise Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tiyatro eğitimi aldı. Mezun olduktan sonra bir süre Devlet Tiyatroları’nda sözleşmeli olarak çalıştı. Kamera karşısına ise ilk kez Yılan Hikayesi isimli dizide canlandırdığı ufak bir rol ile geçti. 

2005’te Kurtlar Vadisi Irak isimli dizide Ebu Ali karakterini canlandırdı. Film, Amerika işgalinde olan Irak’a giden Polat Alemdar ve adamlarının yaşadıklarını anlatıyor. Filmin başrollerinde ise Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Erhan Güllü, Kenan Çoban ve Bergüzar Korel yer aldı. Daha sonra ise Kırık Kanatlar isimli dizide Mehmet karakterini canlandırdı. Dizi, Kurtuluş Savaşı yıllarında Ege’nin küçük bir köyünde yaşananları anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Özge Özberk, Begüm Birgören, Mehmet Ali Nuroğlu ve Cansel Elçinyer aldı. 

2006’da Reşat Nuri Güntekin’in aynı adlı romanında uyarlanan Yaprak Dökümü isimli dizide Şevket karakterini canlandırdı. Dizi,İstanbul’a taşınan Ali Rıza Bey ve ailesinin yaşadığı dramatik aile faciasını anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Halil Ergün, Güven Hokna, Deniz Çakır, Caner Kurtaran, Gökçe Bahadır, Fahriye Evcen ve Tolga Karel yer aldı. Caner Kurtaran uyuşturucu nedeniyle setten kovuldu. Ünlü oyuncu AMATEM’de bir süre tedavi gördü ve oyunculuğa yeniden devam etti. 2010’da Aşk ve Ceza isimli dizide Mehmet karakterini canlandırdı. Dizi, tek gecelik bir ilişki sonunda birbirlerine aşık olan Savaş ve Yasemin isimli iki gencin yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Murat Yıldırım, Nurgül Yeşilçay, Feride Çetin ve Sinan Tuzcu yer aldı. 

2014’te Çırağan Baskını isimli dizide yer aldı. Dizi, II. Abdülhamit’in tahttan indirilmesi için yapılan baskını anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Ceyda Ateş, Ahmet Mümtaz Taylan, Engin Altan Düzyatan, Caner Kurtaran, Kadir Özdal ve Elif Özel yer aldı. 2015’te ise Bir Deniz Hikayesi isimli dizide Semih karakterini canlandırdı. Dizi, yıllar önce bir ilişki yaşayan ve sonrasında birbirlerinden haberi olmayan Hakan ve Zeynep’in yaşadıklarını anlatıyor. Dizinin başrollerinde ise Emre Kızılırmak, Begüm Birgören ve Emir Berke Zincidi yer aldı. 

Haberimizin detayı için videomuzu izleyebilirsiniz. (İkinci Sayfa)

YORUM YAP
YORUMLAR