Beren Saat'in ilk aşkı Efe Güray'ın bilinmeyenleri!

Beren Saat tam 15 yıl önce kaybettiği sevgilisi Efe Güray'ı instagram'da bir kez daha anınca sosyal medya karıştı... Peki 19 yaşında hayatını kaybeden bu delikanlı kimdi? Gelin onu daha yakından tanıyalım.

Türkiye'nin Yıldızları yarışmasıyla tanınan Beren saat çocukluk arkadaşı ve ilk aşkı olan Efe Güray’ın desteğiyle yarışmaya katılmıştı. 

Öyle ki, Efe Güray Beren Saat'i önce yüreklendirmiş, daha sonra ise onu yerine yarışma kuyruğunda beklemişti. Uzun kuyruklar sonucu yılmayan Efe Güray, Beren Saat'in ünlü olduğu yarışmaya katılmasını sağlamıştı..

Efe Güray, beren Saat’i evine bıraktığı bir akşam, kendi evine giderken geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu 2004 yılında vefat ettiğinde 19 yaşındaydı. Efe Güray, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde okuyordu. Spordaki ve derslerindeki başarılarıyla öğrenimini burslu olarak sürdürüyordu.

Beren Saat, yıllar sonra verdiği bir röportajda hayatının akışını değiştiren oyunculuk yarışmasına katılmaya kendisini ısrarla teşvik eden 19 yaşındaki Efe Güray’ ile ilgili şunları söylemişti:

“Hayatımın aşkı. O da TED’dendi. 3 yıldır birlikteydik. Hem arkadaştık hem aşık. Bir dakikamız ayrı geçmiyordu. Benden bir yaş küçüktü ama çok olgundu."

Beren Saat 'Türkiye'nin Yıldızları' yarışmasında...

YORUM YAP
YORUMLAR