Bensu Soral, Akın Akınözü ve Talat Bulut'lu Tuzak dizisi gümbür gümbür geliyor!

Bensu Soral, Akın Akınözü ve Talat Bulut gibi isimleri kadrosunda toplayan Tuzak dizisinden beklenen ilk fragman geldi.

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 ekranlarında yayın hayatına başlayacak olan farklı tarzı ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkatleri üzerine çeken Tuzak dizisinden ilk fragman geldi.

Akın Akınözü, Bensu Soral, Talat Bulut ve Rıza Kocaoğlu'nun başrollerini paylaştığı Tuzak dizisinin yönetmen koltuğunda Aytaç Çiçek oturuyor. Dizinin senaristliğini ise Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı ve Ali Yörükoğlu yapacak.

TUZAK DİZİSİ KONUSU 

Tuzak, ailesinin kaderini değiştiren zengin ve güçlü bir aileden intikam almaya yemin etmiş bir adamın ve aynı zamanda bütün haksızlığa uğramış olanların intikamını alma hikayesidir. Yıllarca en ince detayına kadar çalışılarak yapılan yıkıcı intikam planının karşısında ise düşmanın zeki ve güçlü kızı olacaktır... Kimin kimi Tuzak'a düşüreceği ise bir bilmeceye dönüşecektir.

Dizinin oyuncu kadrosunda Akın Akınözü, Bensu Soral, Talat Bulut, Rıza Kocaoğlu, Yağız Can Konyalı, İlayda Çevik, Onur Durmaz, Naz Göktan, Eylül Su Sapan, Emir Benderlioğlu, Gamze Süner Atay, Lesli Karavil ve İbrahim Şahin yer alıyor.

İşte Tuzak dizisinden kareler...

YORUM YAP
YORUMLAR