Aylar geçti yıllar geçti Arzum Onan hep aynı...

Arzum Onan önceki gün Bodrum 5 Oda Otel’de denize girerken görüntülendi.Eski Türkiye ve Avrulpa Güzeli, manken ve oyuncu Arzum Onan bir süre yüzdükten sonra yakın bir arkadaşıyla güneşlendi. Eski Türkiye güzeli, yıllara meydan okuyan düzgün fiziğiyle dikkat çekti.Arzum Onan kimdir?

Arzum Onan, Sıcak saatler dizisindeki performansı ile ünlü olan, eski Türkiye ve Avrulpa Güzeli, manken ve oyuncu.

31 Ekim 1973 yılında Ankara’da, memur bir ailenin tek çocuğu olarak doğdu. İlkokulu Ankara, Orta ve Liseyi İstanbul’da tamamladı. Endüstri Meslek Lisesi, Yapı Ressamlığı bölümünden mezun oldu. 1992 Yılında Gaye Sökmen Ajans‘da Mankenlik ve Modelliğe başladı.

1993 yılı Nisan’ında “Miss Turkey” yarışmasında “Türkiye Güzeli“, aynı yılın Temmuz ayında “Miss Europe” yarışmasında “Avrupa Güzeli” seçildi.

1996 yılında oyuncu Mehmet Aslantuğ’la evlendanyasıyla üç yıl sonra kamera karşısına geçti. 1997-2001 yılları arasında kocası Mehmet Aslantuğ ile beraber başrollerini paylaştığı Sıcak Saatler dizisinde rol aldı.

Sıcak Saatler dizisinden sonra çeşitli sinema ve televizyon boy gösteren Oran, kamu yararına gerçekleştirilen özel defilelerde modellik yaptı ve reklam filmlerinde rol aldı.

Arzum Onan, kocası Mehmet Aslantuğ ile beraberliğini devam ettirmektedir ve çiftin Can adında bir oğulları vardır.

Oynadığı Film ve Diziler

Yeni Bir Yıldız (1997), Sıcak Saatler, (1998), Aşk ve Hüzün (2000), Merdoğlu (2000), Zeybek Ateşi (2002), Sahra (2004), Sessiz Fırtına (2007), Kardelen, (2008)
 

 

YORUM YAP
YORUMLAR