Aslıhan Doğan Turan oğlu Hamza'nın eğitimi için harcadığı paraları kabul etti!

Geçtiğimiz sene oğlu Hamza Arda Turan'ı kucaklarına alan Arda Turan ve Aslıhan Doğan Turan çifti Hamza bebeğin okul masrafları için kesenin ağzını açtı.

Aynı zamanda yurtdışında Ceza Hukuku bölümünü bitiren Aslıhan Doğan Turan, oğlu Hamza'nın İngilizce eğitimi için aylık 20 Bin TL'ye bir dadı tuttu. Ayrıca Hamza bebek 3 yaşında gideceği okula, şimdiden kayıt oldu ve sıra bekliyor.

Okulun güncel fiyatı ise şu an tam 70 Bin TL değerinde.

Geçtiğimiz gün muhabirlerin objektiflerine takılan Aslıhan Doğan Turan, Arda Turan ve Berkay davasının sonuçlandığı gün sosyal medya hesabından gülücük paylaşmıştı.

Muhabirlerin 'Gülücüğü Arda Bey cinsel tacizden ceza almadığı için mi attınız?' sorusuna ise Aslıhan Turan, 'Dava hakkında Arda Bey ve mahkeme gereken açıklamayı yaptı. Ben bu konu hakkında konuşmuyorum, ben hep gülümseyen bir insanım. Oğlumun okul masraflarına gelincede tabiki iyi bir eğitim almasını istiyorum, sadece İngilizce değil Fransızca ve Arapça'da öğrenmesini istiyorum. Bu fiyatlar normal biz yapınca haber oluyor ben daha fiyatları bile araştırmadım ama araştıran arkadaşlar bu şekilde bulmuş herhalde' dedi.

(2. Sayfa)

Dikkatini Çekebilecek Diğer Haberler ;

YORUM YAP
YORUMLAR