Armağan Çağlayan hastalığı sürecinde en çok korktuğu şeyi açıkladı!

Armağan Çağlayan geçtiğimiz günlerde akciğerinde kitle tespit edildiğini açıklamıştı.

Armağan Çağlayan geçtiğimiz günlerde akciğerinde kitle bulunduğunu açıklamıştı. Şimdilerde YouTube'de yayınlar yapan Armağan Çağlayan, son yayınında sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Gözyaşlarına hakim olamayan Çağlayan, bu süreçte en çok korktuğu şeyi açıkladı.

ARMAĞAN ÇAĞLAYAN EN ÇOK KORKTUĞU ŞEYİ AÇIKLADI

Sağlık durumu ile ilgili duygularına hakim olamayan Çağlayan, "Billur (Kalkavan) Hanım'ın vefat ettiği gün benim ciğerimde bir kitle bulundu.

Vefat haberini okuduğumda sanki bende o gün bir şey bulunmamış gibi hissettim çok acayip bir duygu. Ben de Billur Hanım gibi check-up yaptırdığımda öğrendim. Korkuyorum muyum? Hayır... Bir tek acı çekmek istemiyorum. Belki Billur da öyle düşünüyordu. Eğer benimki kanserse bile daha çok başı" ifadelerini kullandı.

Armağan Çağlayan hastalığı hakkında şu açıklamayı yapmıştı: 

"Herkese merhaba, bugün sizinle kişisel bir şey paylaşmak istiyorum. Yakın zamanda yaptırdığım yıllık sağlık taramasında akciğerimde bir kitle tespit edildi ve yapılan tetkikler sonucunda bugün kitlenin yüksek ihtimalle kanserli olduğu ortaya çıktı. Önümüzdeki hafta sonundan itibaren tedavi sürecine başlayacağım.

Bu sebeple, beş aydır sahnelemekte olduğumuz Size Anlatacaklarım Var Gösterisi'ne 25 Kasım Cuma Günü Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu'ndaki temsilden sonra zorunlu bir ara verip, devam eden günlerdeki Aydın, Denizli ve Bodrum temsillerini iptal ediyoruz. Ancak çalışmak benim için her zaman olduğu gibi, şimdi de hayatla bağımı sağlayan en önemli motivasyon kaynağı. Bu yüzden o zorunlu arayı fazla uzatmadan işimin başına döneceğim. 18 Aralık'ta Kadıköy Halk Eğitim Merkezi'nde yeniden görüşmek dileğiyle... Dedikodu ve yanlış haberlerin önüne geçmek için, buradan sık sık süreçle ilgili kısa bilgilendirmeler yapacağım. Herkese tek tek yanıt veremeyeceğim için şimdiden anlayış rica eder, sevgi ve esenlikler dilerim."

YORUM YAP
YORUMLAR