Arka Sokaklar'da ekibi şoke eden karar! Kim veda ediyor?

Arka Sokaklar dizisi 515. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar yen bölümde, Mesut, büyük patron ile tanışıyor ve ekip için işler içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Selin ise ekipten ayrılma kararı alıyor.

Diğer yandan ölümden dönen Ali için işler yine yolunda gitmiyor. Ali'nin ortadan kaybolması sonrasında polis ekipleri Rıza Baba'nın evinde arama yapıyor. İşte Arka Sokaklar 515. yeni bölüm fragmanı...

Kanal D'nin fenomen dizisi Arka Sokaklar'ın 26 Nisan Cuma akşamı ekrana gelecek olan 515. yeni bölümünün fragmanı yayınlandı. Arka Sokaklar'da Mesut'un tanıştığı büyük patron Canan'a bir saldırı düzenlenir. Olay yerine giden ekip ise çatışmanın ortasında kalır. Diğer taraftan Selin yaşadığı kötü olaylar sonucunda ekipten ayrılma kararı alır ve bunu Mesut'a anlatır. Mesut oldukça şaşırır.

SELİN AYRILIYOR MU?

Ölümden dönen Ali için ise işler bir türlü yolunda gitmez. Yaşanılan durumlardan ötürü saklanmak durumunda kalan Ali, tesadüfen karşılaştığı ekip arkadaşlarına olan biteni anlatmak zorunda kalır. Selin ekipten ayrılacak mı? Ali'yi saklanmak zorunda bırakan olay ne?

YORUM YAP
YORUMLAR