Antalya yıldız yağmuruna tutuldu

Antalya'da 26’ncısı düzenlenen Dosso Dossi Fashion Showun defilesinde baş manken olarak podyuma çıkan Paris Hilton, 3 elbisenin tanıtımını yaptı.

Antalyada 7-11 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilen Dosso Dossi Fashion Showun The Land of Legends Theme Park içindeki atlı havuz üzerine kurulan podyumda, Hilton Otelleri’nin veliahtı Paris Hilton ile birlikte Türk mankenler podyuma çıktı.

Antalya'da 26’ncısı düzenlenen Dosso Dossi Fashion Showun defilesinde baş manken olarak podyuma çıkan Paris Hilton, 3 elbisenin tanıtımını yaptı.3 markanın ürününü giyen Paris Hilton, 4 kez podyuma çıktı. Yürüyüşü sırasında izleyenlere öpücük gönderen Hilton, güzelliğiyle olduğu kadar sempatik hareketleriyle de ilgi odağı oldu.

Dosso Dossi Fashion Show için Antalyaya gelen Paris Hilton’a, Çağla Şikel, Deniz Akkaya, Tuğba Melis Türk, Demet Şener, Jessica May Drociunas, Şebnem Schaefer ve Özge Ulusoy’un yanı sıra Türkiye’den 40 manken eşlik etti.

Çocuk defilesi ile başlayan defile, Paris Hilton’un kırmızı elbiseli yürüyüşü ile devam etti. Kaygan zeminden dolayı zor anlar yaşayan Hilton, bir ara düşme tehlikesi yaşadı.Ardından podyumda buluşan mankenler konfeti yağmuru altında final yürüyüşünü gerçekleştirdi. Defile, after parti ile devam etti. Hilton, pazartesi otelden ayrılarak ülkesine dönecek.

Paris Hilton podyumda düşme tehlikesi atlattı işte o anlar..

40 manken arasında yürüyen Hilton’un çevresinde ünlü Türk mankenler yer aldı.

Hilton, gecenin ikinci elbisesini ise Mustafa Sandal ile birlikte tanıttı. Ben Olsaydım’ adlı şarkısı eşliğinde Hilton ile birlikte yürüyen Sandal, defileye renk kattı.
 

Defile finalini bir arada gerçekleştiren mankenler ayakta alkışlandı.

 

YORUM YAP
YORUMLAR