Ankaralı Ayşe, yıllar önce arkasında dans eden Demet Özdemir hakkında ilk kez konuştu!

Bir canlı yayına konuk olan Ankaralı Ayşe, yıllar önce arkasında dans eden şimdilerin en popüler isimlerinden olan Demet Özdemir hakkında ilk kez konuştu.

Ankaralı Ayşe, 2. Sayfa programının konuğu oldu. Demet Özdemir'in kendisinin arkasında dansçılık yaptığı dönemden bahseden Ankaralı Ayşe, "Demet'in işine olan saygısını unutmuyorum" dedi.

Demet Özdemir hakkındaki görüşlerinden bahseden Ankaralı Ayşe, "Ablasıyla birlikte programa geliyorlardı. Dansçı olarak programa geliyor ve ekmeğini bu şekilde kazanıyordu.

Güçlü kadınlar her zaman desteklerim. Demet'in naifliği ve güzel güzel giyinmesi unutmuyorum. İşine olan saygısı ve duruşunu unutmuyorum. Ben ekibimde kim gönüllü kim gönülsüz çalışıyor bakardım. Gönülsüz bir insanı ekibimde istemezdim. Demet'te ünlü olacak bir enerji vardı. Bir insan işine sadık, işine saatinde geliyorsa ve görevini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyorsa başarı kaçınılmaz oluyor. Demet'i kadroya ben seçmedim. Yapımcımız seçiyordu.

Demet ve ablası bir dans okulundan gelmişti. O günün parasına program başına 50 TL alıyordu. Program da 2010 yılında çekiliyordu. Haftada bir gündü programdı" şeklinde konuştu.

YORUM YAP
YORUMLAR