Acun Ilıcalı kamera karşısında yemek yiyen İsmail Balaban'ı affetmedi!

TV8'de ekrana getirilen Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler yarışması 20 Nisan salı akşamı yeni bölümü ile ekrana getirildi.

İsmail Balaban, Survivor 2021'in önceki gün ekrana getirilen yeni bölümünde İsmail Balaban, kameralar kayıttayken set görevlilerinin uyarılarına rağmen bulduğu yemeği yedi.

YOUTUBE KANALIMA ABONE OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Acun Ilıcalı, konseyde İsmail Balaban'ın cezası hakkında konuştu.

'BU HİÇ BAŞIMA GELEN BİR DURUM DEĞİL'

Acun Ilıcalı, Balaban'ın kural ihlali yaptığını ifade ederek 'İsmail oyun alanında bir yiyecek buluyor. Kameranın kayıtta olduğu sırada bizim görevlimiz İsmail'e besini yememesi gerektiğini söylüyor. İsmail ise çok aç olduğunu söyleyerek bunu yiyor. Bu hiç başıma gelen bir durum değil. Görevli uyardığı halde İsmail bunu yiyor. Kamera kayıttayken görevli sana yememeni söylüyor. Sen de kayıtta olduğunu bile bile bunu yiyorsun' dedi.

'YEMEDİĞİM İÇİN CEZA ALACAĞIMA YİYEREK CEZA ALAYIM'

Kendini savunan İsmail Balaban da şunları söyledi: 'Burada en çok zorladığım şey açlık. Ödül oyununu kaybetmiştik ve en çok sinirlendiğim oyun oldu. Sonrasında kampa gittik. Odun aramaya gittim. Oyun alanına da yakındı bizim kamp alanımıza ve oraya gittim. Kimse de yoktu.

Yiyecek buldum orada. Onları aldım kampa geldim. Oradaki görevli beni gördü. Yememiştim henüz ancak o kamerayı getirdi. Yemediğim için ceza alacağıma yiyerek ceza alayım diye düşündüm ve yedim'

'PRODÜKSİYONUMUZDA HER ÇALIŞAN KİŞİ BENİ TEMSİL ETMEKTEDİR'

Uyarılara rağmen yemek yemesinin bir yaptırımı olacağını belirten Ilıcalı, sözlerine şu şekilde devam etti: 'Sen bir kamera kaydı varken ve uyarısı net bir şekilde yapıldığı halde yedin. Bu başka bir boyut. Bu 'Bakın ben işte böyle yerim' mesajıdır.

Bizim prodüksiyonumuzda her çalışan kişi beni temsil etmektedir ve ben demektir. Bunu benim önümde yemekle, benim bir kardeşimin önünde yemen arasında fark yok.

'YENİLEN YEMEĞİN BENDEKİ KARŞILIĞI ÇARESİZLİKTİR'

Survivor'da yenilen yemeğin bendeki karşılığı çaresizliktir. Hiç mutlu değilim, bir yarışmacıya yaptırım uygulamak benim için eziyet. Ancak seyircimizin güvenini sarsamayız. Sana farklı bir yaptırım yapacağız.

Bundan sonraki 3 oyunda oynamayacaksın. Bundan sonraki de 3 yemek ödülünü yemiyorsun. Bu yarışma fiziki zor şartlara dayanma yarışması. Gidip avlanacaksın gerekirse. Dayanamıyorsan da dayanabilen devam edecek'

YORUM YAP
YORUMLAR