2018’e damgasını vuracak oje trendleri neler?

Bu senenin moda renklerini öğrenerek hem moda bilginizi hem de bakımlı ellerinizle farkınızı ortaya koymaya ne dersiniz?

2018'İN OJE TRENDLERİ NELER?

Hanımlar ellerin ve dolayısıyla tırnak bakımının ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu senenin moda renklerini öğrenerek hem moda bilginizi hem de bakımlı ellerinizle farkınızı ortaya koymaya ne dersiniz? O halde trendler neler hadi başlayalım.

Ten rengine yakın nüde renkler, pudra pembe ve toprak tonları;bu senenin moda renklerini oluşturmakta! Oje koleksiyonunuza dahil etmeniz gereken pastel renkler ile kırık beyazın yanı sıra hiçbir zaman modası geçmeyecek klasik renklerden kırmızı ve bordoyu da bu sezon tırnaklarınızdan eksik etmemelisiniz!

1.Mavi Oje Üzerine Renkli Desenler

Mavi bu senenin moda renklerinden. Maviden kastımız bebe mavisi. Bu rengin üstüne bir de desenler eklendiği zaman tırnaklarınız muhteşem olacak. Boyama setleri yardımıyla çok renkli ebru motifleri, çeşitli geometrik desenler ve çiçek süslemeleri ile kolayca renklendirebilirsiniz.

2. Ayna Gibi Yansıyan Metalik Ojeler

Gri, altın, mor ve pembe renklerin öne çıktığı metalik trendi ile tırnaklarınız ayna gibi bir görüntüye sahip olacak.

3. Simli ve Sedefli Ojeler

Mat ojelerin yavaş yavaş geri plana itildiği bu günlerde parlak ojelerin yükselişiyle beraber simli ojeler de trendler arasında yerini almaya başladı.

 

4.Kısa Tırnaklar

Uzun tırnaklarla beraber kısa tırnaklar da ön planda. Renkli kısa tırnak görünümleri ön planda olmaya başlayacak. Nur yerlitaş'ın stil programında sürekli kısa tırnaklara dem vurması gelen trendin habercisiydi. Uzun tırnak kullanmak isteyenler uzun kısa tırnak kullanmak isteyenler kısa kullanabilirler ikisi de moda.

5.Uzun Oval Görünümler

Uzun oval görünüm hepimizin doğal tırnak şeklini oluşturmaktadır. Bunları bir miktar uzattığımız takdirde güzel görünümler elde edebiliriz. Birçok tasarımcı da bu modeli defilelerinde sıklıkla kullanmıştı.

6.Ucu Sivri Tırnak Tasarımları

Bu tırnak modelini çok beğenmesem de yakıştırabilirim diyenler için güzel haber...

7.Klasik Kırmızı Tırnaklar

Kırmızı ruj, kırmızı ojeler... Kırmızı hep moda iyiki de moda.

8.Siyah Şeritli Tırnak Trendi 

Fransız manikürlerinin başlattığı ve sonradan moda olan trenddir.

9.Renkli Çizgili Tırnak Modası 

Dilerseniz French olarak dilerseniz de tırnaklarınızın üstüne renkli desenler şeklinde de uygulayabilirsiniz.